Program Erasmus+

Rozpoczęła się rekrutacja uzupełniająca na program Erasmus + na rok 2017-2018. Oferty można przeglądać z poziomu USOSweb. Informacji udzielają Dział Współpracy Międzynarodowej (bud. 23/pok. 113) i koordynator dr P. Łubniewski (p.lubniewski@uksw.edu.pl).

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Kwalifikacyjnej na wyjazd studentów na studia w ramach programu Erasmus+:

dr Paweł Łubniewski, p.lubniewski@uksw.edu.pl

PROCEDURA REKRUTACYJNA DO PROGRAMU

WYDZIAŁOWA PROCEDURA REKRUTACYJNA

Strona programu Erasmus+: http://erasmusplus.org.pl/

Zapraszamy do odwiedzenia storny Działu Współpracy Międzynarodowej w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Biuro Karier  UKSW zaprasza na spotkanie z australijską agencją edukacyjną Australia Study, która opowie o programie Study &Work in Australia. Na spotkaniu dowiesz się między innymi o wizach do Australii, wymaganiach urzędu imigracyjnego, australijskim systemie edukacyjnym, możliwościach pracy oraz kosztach wyjazdu, a także urokach i codziennym życiu w Down Under. Spotkanie odbędzie się 7 czerwca o godz. 13:30 w sali 1556. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zgłoszenia prosimy kierować na adres biurokarier@uksw.edu.pl w temacie wpisując AUSTRALIA a w treści swoje imię + nazwisko + kierunek studiów.