Konkurs na oficjalną koszulkę wydziałową

Władze Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego.
Szkoła Nauk Ścisłych
zapraszają do udziału w konkursie
na projekt nadruku na wydziałowe koszulki
wszystkich kreatywnych członków społeczności UKSW

Zasady konkursu:

1. Koszulka musi zawierać logo wydziału (dostępne na stronie WWW Wydziału http://www.wmp.uksw.edu.pl/pl/node/3 ,link na dole strony).
  2. Projekt dotyczy obu stron koszulki (przód i tył), należy przygotować go w formacie wektorowym SVG.
  3. Pliki źródłowe projektu należy przesłać na adres p. mgr Doroty Majchrowskiej (d.majchrowska@uksw.edu.pl) wpisując w temacie: „Konkurs koszulka”, a w treści swoje dane osobowe. Jednocześnie należy złożyć w Dziekanacie WMP wydruk projektu na kartkach A4.
  4. Ostateczny termin oddawania prac to 03.12.2016 r.
  5. Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z wyrażeniem zgody na wykorzystanie pracy przez Wydział w celach promocyjnych i reklamowych.
  6. Rozstrzygnięcie konkursu przez jury pod przewodnictwem Pani prof. Małgorzaty Wrześniak odbędzie się 06.12.2016 r. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową, a najlepsze projekty zostaną zamieszczone na stronie Wydziału. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe!