ZAJĘCIA ZDALNE OD 24.01.2022 r.

Szanowni Państwo,

w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną Władze Wydziału podjęły decyzję, że od dnia 24.01.br. do końca semestru zimowego tj. 31.01.2022 r. zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych będę prowadzone w formie zdalnej z wykorzystaniem metod i technik na odległość.

 

Wyłączenie budynku 12 z użytkowania

Szanowni Państwo,

zgodnie z decyzją 5/2021 z 20.01.2022r. w dniach 24-30 stycznia budynek 12 będzie wyłączony z użytkowania.

W związku z tym zajęcia na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych zaplanowane w dniach 24.01 - 31.01 w budynku 12 zostały przeplanowane do innych sal.

Prosimy o zweryfikowanie nowych sal w usosie przed zajęciami.

Odwołanie dyżuru dziekanatu

Szanowni Państwo,

z powodu wyłączenia z użytku budynku 21, w dniu 22.01.2022 dyżur dziekanatu dla studentów niestacjonarnych nie odbędzie się. 

Zmiana formy zajęć na zdalną 21-23 stycznia

Szanowni Państwo,

decyzją Pani Rektor Anny Fidelu zajęcia w dniach: 21.01, 22.01 i 23.01 odbędą się całkowicie w trybie zdalnym.

 

Rekrutacja śródroczna - fizyka II stopnia

Szanowni kandydaci!

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji śródrocznej prowadzonej na studia II stopnia na kierunku fizyka (dostępne są dwa moduły: nauczanie projektowe albo zajęcia przygotowujące do zawodu nauczyciela fizyki).

Harmonogram rekrutacji, zasady i najważniejsze terminy dostępne są na stronie Biura Rekrutacji: https://rekrutacja.uksw.edu.pl/node/468

Zapisy w systemie IRK2 zostaną uruchomione 14 stycznia 2022. 

 

Grant NCN dla pana dra Piotra Szewczaka

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Pan dr Piotr Szewczak, adiunkt w Instytucie Matematyki, uzyskał grant Narodowego Centrum Nauki na projekt naukowy pt. „Teoriomnogościowe aspekty selekcji topologicznych”.

Serdecznie gratulujemy!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z informacjiami na stronie głównej uczelni i na stronie internetowej pana dra Szewczaka.

Sklep internetowy z ubezpieczeniami

Szanowni Państwo,

podjęcie współpracy z brokerem ubezpieczeniowym zaowocowało powstaniem dedykowanego studentom UKSW sklepu internetowego z ubezpieczeniami, zapraszamy do zapoznania się: www.uksw.tca-broker.pl.

 

Rekrutacja śródroczna - fizyka II stopnia

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w roku akademickim 2021/22 zostanie uruchomiona dodatkowa rekrutacja na studia II stopnia fizyki stacjonarnej. 

Rekrutacja zaplanowana jest na styczeń 2022, a zajęcia rozpoczną się od semestru letniego. 

Program kierunku został umieszczony na stronie wydziałowej: https://wmp.uksw.edu.pl/sites/default/files/UCHWAŁA%20FIZYKA%20II%20ST_0.pdf

Informacje dot. pracy dziekanatu

Zgodnie z Zarządzeniem nr 107/2021 Rektora UKSW z dn. 29.09.2021r obsługa studentów odbywa się w formie zdalnej (telefonicznej lub e-mailowej).

Przedmioty ogólnouczelniane (OGUNY)

Szanowni Państwo,

informuję, że studenci I rok studiow stacjonarnych na kierunku:

- matematyka i chemia mają do zrealizowania dwa przedmioty ogólnouczelniane na łączną sume min. 5 pkt ECTS na I roku studiów,

- informatyka mają do zrealizowania jeden przedmiot gólnouczelniany za 3 pkt ECTS na I roku studiów i jeden przedmiot ogólnouczelniany za 2 pkt ECTS na 3 roku studiów,

Strony

UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014
Informacja o ciasteczkach