Piknik popularyzujący nauki matematyczno-przyrodnicze

7 czerwca 2019 na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym Szkoły Nauk Ścisłych UKSW odbył się piknik popularyzujący nauki matematyczno-przyrodnicze przygotowany i prowadzony przez studentów Studenckiego Koła Naukowego Dydaktyków Matematyki AlfaBeta przy współpracy z Kołem Naukowym Informatyków Fraktal oraz Kołem Naukowym Chemików Luminol. Piknik był podsumowaniem projektu edukacyjnego pt.:

„Z technologią informacyjną w fascynującą podróż
do matematyczno-przyrodniczej krainy".

Festiwal Nauki na Ursynowie

24 maja 2019 Koła Naukowe WMP.SNŚ FRAKTAL oraz LUMINOL wzięły udział w Festiwalu Nauki zorganizowanym przez LXII LO im. Lajosa Kossuthe na Ursynowie.

Egzamin poprawkowy z Elementów logiki i teorii mnogości

Egzamin poprawkowy z przedmiotu Elementy logiki i teorii mnogości odbędzie się 21 maja 2019 o 13:15 w sali 114 (bud. 21).

Oceń Uczelnię - ankiety

Szanowni Studenci,

po raz kolejny macie Państwo możliwość wyrażenia swojej opinii na temat satysfakcji studiowania na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

W systemie USOS została udostępniona Państwu ankieta "OCEŃ UCZELNIĘ", która jest widoczna w górnej części strony, zaraz po zalogowaniu. Ma ona charakter anonimowy, a jej wypełnienie zajmuje 6 minut.

Formularze będą aktywne DO 23 kwietnia 2019 r.

Dzień Otwarty

W minioną sobotę 23.03.2019r. odbył się na naszym Wydziale Dzień Otwarty.

Dziękujemy uczestnikom za przybycie i wszystkim pracownikom, którzy zaangażowali się w organizację Dnia Otwartego.

Gala Belfra Roku

Podczas tegorocznej Gali Belfra Roku, Studenci wybrali:
na Najlepszego prowadzącego ćwiczenia:
ks. dr Marka Muzyka (fizyka),
a na Najlepszego wykładowcę:
prof. dr hab. Jacka Waluka (chemia).

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych na naszym Facebooku