Listy rankingowe po lipcowej turze rekrutacji

Informujemy, że zakończyliśmy lipcową turę przyjmowania dokumentów od kandydatów na studia stacjonarne. Wszystkich kandydatów, którzy chcieliby obejrzeć listy rankingowe z poszczególnych kierunków zapraszamy do dziekanatu w godzinach przyjmowania studentów, gdzie listy będą udostępniane do wglądu zgodnie z §4 pkt 8 Zarządzenia nr 23/2019 Rektora UKSW z dnia 31/05/2019r. w sprawie szczegółowych unormowań dotyczących postępowania rekrutacyjnego na studia wyższe w UKSW w Warszawie na rok akademicki 2019/20 oraz harmonogramu tego postępowania.

Dr Dominik Kurzydłowski - nadanie stopnia naukowego doktora habilitowanego

Dnia 3 lipca 2019r. Rada Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu nadała Panu doktorowi Dominikowi Kurzydłowskiemu stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ścisłych
i przyrodniczych w dyscyplinie: nauki chemiczne.

Uchwała została podjęta w głosowaniu tajnym w obecności 33 osób uprawnionych do głosowania przy stosunku 32 głosów za, 0 głosów przeciw, 1 osoba nie oddała głosu.

Serdecznie gratulujemy!

Artykuł współautorstwa dr Renaty Rybakiewicz wyróżniony na stronie AdvancedScienceNews.com

Z przyjemnością informujemy, że artykuł naukowy, którego współautorem jest dr Renata Rybakiewicz ("WaterSoluble Organic Dyes as Molecular Photocatalysts for H2O2 Evolution“), został wyróżniony na stronie AdvancedScienceNews.com (https://www.advancedsciencenews.com/aqueous-organic-dyes-as-solar-fuels/).

Nowoczesny nauczyciel matematyki

Z przyjemnością informujemy, że Wydział Matematyczno-Przyrodniczy. Szkoła Nauk Ścisłych UKSW otrzymał dofinansowanie projektu pn.: „Nowoczesny nauczyciel matematyki”.

Projekt został złożony w konkursie nr POWR.03.01.00-IP.08-00-MOC/18 w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Wartość projektu: 191 394,62 zł, w tym dofinansowanie w wysokości 185 651,62 zł

Okres realizacji: 01.08.2019 r. - 30.06.2021 r.

Odwołanie dyżuru Prodziekana ds. Studenckich i wyznaczenie dodatkowego terminu

Dyżur Prodziekana ds. Studenckich, dr Tomasza Kulpy, zaplanowany na 25/06/2019 został odwołany.

Dodatkowy dyżur dla studentów odbędzie się w czwartek 27/06/2019 w godzinach 13:00-14:00.

Piknik popularyzujący nauki matematyczno-przyrodnicze

7 czerwca 2019 na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym Szkoły Nauk Ścisłych UKSW odbył się piknik popularyzujący nauki matematyczno-przyrodnicze przygotowany i prowadzony przez studentów Studenckiego Koła Naukowego Dydaktyków Matematyki AlfaBeta przy współpracy z Kołem Naukowym Informatyków Fraktal oraz Kołem Naukowym Chemików Luminol. Piknik był podsumowaniem projektu edukacyjnego pt.:

„Z technologią informacyjną w fascynującą podróż
do matematyczno-przyrodniczej krainy".

Festiwal Nauki na Ursynowie

24 maja 2019 Koła Naukowe WMP.SNŚ FRAKTAL oraz LUMINOL wzięły udział w Festiwalu Nauki zorganizowanym przez LXII LO im. Lajosa Kossuthe na Ursynowie.

Egzamin poprawkowy z Elementów logiki i teorii mnogości

Egzamin poprawkowy z przedmiotu Elementy logiki i teorii mnogości odbędzie się 21 maja 2019 o 13:15 w sali 114 (bud. 21).