Informacja dotycząca zajęć - semestr letni 2020/21

uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 14/2021

od 19.04. 2021 r. wracamy do zajęć stacjonarnych z laboratoriów dla kierunku chemia i fizyka.

O szczegółach będą Państwo informowani na bieżąco przez prowadzących poszczególne pracownie.

PRACA DZIEKANATU

Szanowni Studenci,
w związku z Zarządzeniem nr  Nr 65/2020 Rektora Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie z dnia 1 października 2020 r. w sprawie zasad funkcjonowania Uniwersytetu w związku z przeciwdziałaniem
rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 https://monitor.uksw.edu.pl/docs/5494, wejście do budynku UKSW możliwe jest tylko wg zasad określonych w Zarządzeniu.

24. Piknik Naukowy rozpoczęty

Hasło przewodnie 24. Pikniku Naukowego to „Klimat i my”.

Spotkanie, dotychczas organizowane na Stadionie Narodowym, zawsze przyciągało tłumy zainteresowane odkryciami naukowymi. W tym roku, ze względu na sytuację epidemiczną wydarzenie przybrało formę zdalną.

Sesja w trybie zdalnym

informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 14/2021 sesja egzaminacyjna w semestrze letnim odbędzie się w takiej samej formie jak wykłady, czyli w trybie zdalnym.

Zaproszenie na spotkanie informacyjne

Przedstawiciel Narodowego Centrum Bezpieczeństwa zaprasza na spotkanie informacyjne.

Spotkanie jest skierowane do osób, które zainteresowane są rozpoczęciem pracy lub zawodowej służby wojskowej w szeregach Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni oraz Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni.

TOP 2% najlepszych badaczy

w rankingu TOP 2% najlepszych badaczy, opublikowanego przez Uniwersytet Stanforda znaleźli się nasi pracownicy:

- prof. dr hab. inż. Zbigniew Karpiński – profesor w Instytucie Nauk Chemicznych Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego. Szkoły Nauk Ścisłych UKSW, specjalista w zakresie katalizy heterogenicznej dla ochrony środowiska;

- prof. dr hab. Włodzimierz Kutner – dyrektor Instytucie Nauk Chemicznych Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego. Szkoły Nauk Ścisłych UKSW; zajmuje się m.in. zagadnieniami dotyczącymi czujników polimerowych;

Dokumenty uczestnika przedmiotów z projektu POWER

Każdy student zapisany w roku akademickim 2020/21 na co najmniej jeden z wymienionych niżej przedmiotów: