Informacja dotycząca zajęć - semestr letni 2020/21

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 14/2021

zajęcia w semestrze letnim będą się odbywały w formie zdalnej z wyjątkiem laboratoriów chemicznych i fizycznych.

Szczegóły w Zarządzeniu Dziekana.

Pracownie komputerowe do pracy zdalnej

uprzejmie informujemy, że od 16.11.2020 r. (poniedziałek) zostały udostępnione pracownie komputerowe na potrzeby nauki zdalnej dla Studentów:

w kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3 - pracownia 033 (Budynek Auditorium Maximum);

w kampusie przy ul. Dewajtis 5 - pracownia 118 (Nowy Gmach).

Liczba miejsc w ww. pracowniach komputerowych jest ograniczona.

PRACA DZIEKANATU

Szanowni Studenci,
w związku z Zarządzeniem nr  Nr 65/2020 Rektora Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie z dnia 1 października 2020 r. w sprawie zasad funkcjonowania Uniwersytetu w związku z przeciwdziałaniem
rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 https://monitor.uksw.edu.pl/docs/5494, wejście do budynku UKSW możliwe jest tylko wg zasad określonych w Zarządzeniu.

TOP 2% najlepszych badaczy

w rankingu TOP 2% najlepszych badaczy, opublikowanego przez Uniwersytet Stanforda znaleźli się nasi pracownicy:

- prof. dr hab. inż. Zbigniew Karpiński – profesor w Instytucie Nauk Chemicznych Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego. Szkoły Nauk Ścisłych UKSW, specjalista w zakresie katalizy heterogenicznej dla ochrony środowiska;

- prof. dr hab. Włodzimierz Kutner – dyrektor Instytucie Nauk Chemicznych Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego. Szkoły Nauk Ścisłych UKSW; zajmuje się m.in. zagadnieniami dotyczącymi czujników polimerowych;

Dokumenty uczestnika przedmiotów z projektu POWER

Każdy student zapisany w roku akademickim 2020/21 na co najmniej jeden z wymienionych niżej przedmiotów:

Bezpłatne poradnictwo psychologiczne

Szanowni Studenci,

informujemy o możliwości korzystania z bezpłatnego poradnictwa psychologicznego na terenie Uczelni przez wszystkich studentów UKSW (w szczególności przez osoby z niepełnosprawnościami).

Zapisy na język obcy dla studentów zrekrutowanych w II turze

w celu zapisania się na lektorat prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny ze Studium Języków Obcych.

W poniedziałki i piątki od 10.00 do 13.00 tel. 22 569 97 71

ODWOŁANIE ZAJĘĆ

Szanowni Studenci,

informujemy, że decyzją Władz Uczelni od dnia 16.10.2020 r. zostają zawieszone wszystkie zajęcia w siedzibie Uczelni.

Zajęcia laboratoryjne na naszym Wydziale zostaną przeprowadzone w późniejszym terminie lub przeniesione na semestr letni.