Spotkanie dla studentów chemii

informujemy, że spotkanie dla wszystkich studentów chemii nt. "Zasady obowiązujące na Uczelni", zaplanowane na 18/10/2019 zostało przeniesione na 08/11/2019r na godzinę 15:00 do sali 106 w budynku 23.

Obecność obowiązkowa.

Festiwal Nauki

W dniach 22-27 września odbywał się Festiwal Nauki. Nasza uczelnia zgłosiła 15 tematów, z czego 6 na naszym wydziale. Zainteresowanie było duże, goście dopisali, a pokazy zachwycały - wszystko udało się doskonale.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

Listy rankingowe po wrześniowej turze rekrutacji

Szanowni kandydaci,

w przypadku chęci obejrzenia list rankingowych z lipcowej lub wrześniowej tury rekrutacji na studia stacjonarne zapraszamy do dziekanatu w godzinach przyhmowania studentów, gdzie listy będą udostępniane do wglądu zgodnie z §4 pkt 8 Zarządzenia nr 23/2019 Rektora UKSW z dnia 31/05/2019r. w sprawie szczegółowych unormowań dotyczących postępowania rekrutacyjnego na studia wyższe w UKSW w Warszawie na rok akademicki 2019/20 oraz harmonogramu tego postępowania.

Odwołanie dyżuru Prodziekana ds. Studenckich

Uprzejmie informujemy, że dyżur Prodziekana ds. Studenckich dra Tomasza Kulpy, zaplanowany na 11/10/2019r. został odwołany.

Za zmiany przepraszamy.

Nagroda dla naszych studentów

W dniach 26-27 września 2019 r. w Miedzeszynie odbyło się jubileuszowe, dwudzieste piąte Forum Teleinformatyki, pod hasłem „Strategie i praktyki cyfrowej transformacji”. Patronatem honorowym objęło je Ministerstwo Cyfryzacji, Narodowy Bank Polski, Rektor Uniwersytetu Warszawskiego, Prezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Sukcesem zakończyło się współdziałanie przedstawicieli koła naukowego prawników ze studentami Instytutu Informatyki UKSW.

Studia podyplomowe - spotkanie z Prodziekanem

Zajęcia dla studentów pierwszego roku studiów podyplomowych rozpoczną się w sobotę 05/10/2019r. o godzinie 8:30 w sali 403 (bud. 23) od spotkania z Prodziekanem ds. Studenckich dr Tomaszem Kulpą.

Nauka i religia - przedmiot ogólnouczelniany- informacje

Studentów zainteresowanych przedmiotem ogólnouczelnianym Nauka i religia zachęcamy do zapoznania się z informacją przekazaną przez prowadzącego.

Spotkanie z opiekunem praktyk na kierunku chemia

Uprzejmie informujemy, że 15 listopada 2019 roku w sali 104 (bud. 23) o godzinie 15:00 odbędzie się jednorazowe, obowiązkowe spotkanie dla studentów I i II stopnia chemii, którzy jeszcze nie odbyli obowiązkowych praktyk zawodowych.

Dodatkowe zajęcia z Programowania strukturalnego

Uprzejmie informujemy, że pierwszy wykład z Programowania strukturalnego dla studentów I roku informatyki oraz dla studentów II roku informatyki, którzy powtarzają ten przedmiot, odbędzie się wyjątkowo we wtorek 01/10/2019r. w godzinach 8:00-11:15 w auli 108 (bud. 21).

Rejestracja na studiach dziennych

Rejestracja na zajęcia rozpocznie się w sobotę 28/09/2019 o godzinie 20:00 i potrwa do 13/10/2019 do godziny 23:59.

Prosimy o zapoznanie się z uwagami do rejestracji.