Listy rankingowe dotyczące rekrutacji na studia stacjonarne na rok akademicki 2018/19

Zapraszamy do zapoznania się z listami rankingowymi rekrutacji dodatkowej kandydatów na I rok studiów stacjonarnych w roku akademickim 2018/19.

Ranking z dnia 13.07.2018.

CHEMIA I STOPIEŃ FIZYKA I STOPIEŃ INFORMATYKA I STOPIEŃ MATEMATYKA I STOPIEŃ
CHEMIA II STOPIEŃ FIZYKA II STOPIEŃ INFORMATYKA II STOPIEŃ MATEMATYKA II STOPIEŃ

Osoby zakwalifikowane na studia stacjonarne na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym. Szkoła Nauk Ścisłych zapraszamy do składania dokumentów w poniedziałek - 16.07.2018 r,  wtorek - 17.07.2018 r. i środę 18.07.2018 r.  w godz. 10:00 - 13:00 w sali 033, w bud. 21 (Auditorium Maximum), ul. Wóycickiego 1/3, kampus UKSW na Młocinach.

Nowy grant na Wydziale

Z przyjemnością informuję, że Wydział Matematyczno-Przyrodniczych. Szkoła Nauk Ścisłych UKSW otrzymał dofinansowanie na projekt „Z technologią informacyjną w fascynującą podróż do matematyczno-przyrodniczej krainy” z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju ze środków europejskich WND-POWR.03.01.00-00-U055/17-01 w ramach Działania 3.1 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 do kwoty 52 067 263 zł.

Nominacja profesorska w Instytucie Matematyki

Mamy zaszczyt ogłosić, że pracownik Instytutu Matematyki, prof. dr hab. Wiesław Kubiś uzyskał tytuł profesora nauk matematycznych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych i osobistych.

Profesor dr hab Wiesław Kubiś interesuje się zastosowaniami logiki i teorii kategorii w różnych dziedzinach matematyki. Jest autorem ponad 50 artykułów naukowych oraz współautorem obszernej monografii wydanej przez Springer w prestiżowej serii Developments in Mathematics, która prezentuje aktualny stan wiedzy na temat własności topologicznych przestrzeni Banacha i Frecheta.

Sztuczna inteligencja – aspekty prawne, społeczne i technologiczne

Serdecznie zapraszamy do udziału w III sesji naukowej realizowanej w ramach projektu „Człowiek w Cyberprzestrzeni” pt. Sztuczna inteligencja – aspekty prawne, społeczne i technologiczne.

Odbędzie się ona 12 czerwca 2018 r. (wtorek) w godz. 10:00 -12:30, w Auli Roberta Schumana, UKSW, ul. Wóycickiego 1/3 bud. 21, w Warszawie.

Program sesji

Terminy składania wniosków o akademik 2018/2019

Studenci  II - VI roku oraz doktoranci II - IV roku: od 8 maja do 29 maja 2018r.

Osoby, które zostaną przyjęte na I rok studiów w roku akademickim 2018/2019, bądź przeniosą się z innej uczelni: od 16 lipca do 3 sierpnia 2018r.

Wszyscy obowiązkowo składają komplet dokumentów o dochodach za rok 2017

Digital Day z Santanderem

Jesteś ciekawy cyfrowego świata i głodny wiedzy? Nie przegap szansy na spotkanie z liderami rynku podczas wyjątkowego wydarzenia organizowanego przez Santander Universidades przy wsparciu merytorycznym Google Poland.

Przedsesyjna Pomoc Studencka

Studentów I roku zainteresowanych pomocą w opanowaniu materiału zaliczeniowego informujęmy, że od 7 maja, rusza 3 tygodniowy cykl zajęć poświęconych kształceniu młodszych studentów przez kolegów z wyższych lat.
Osoby zainteresowane zapraszamy do rejestracji, która potrwa do 3 maja 2018 roku. Liczba miejsc jest ograniczona!

Gala Belfra Roku 2017

22 marca br. w Auli Jana Pawła II odbyła się Gala Belfra Roku zorganizowana przez Samorząd Studentów UKSW. Z grona pracowników naukowo-dydaktycznych naszego Wydziału nagrodę indywidualną w kategorii Najlepszy Wykładowca Roku 2017 otrzymał dr Krzysztof Nawara, zaś w kategorii Najlepszy Ćwiczeniowiec Roku 2017 - dr Dorota Dąbrowska.

Serdecznie gratulujemy!

Wielkanoc 2018

Z okazji Święt Wielkanocnych życzymy niezapomnianych chwil spędzonych przy wspólnym stole z najbliższą rodziną. Dużo zdrowia, radości i pogody ducha na nadchodzące Święta Zmartwychwstania Pańskiego.