Nagroda dla naszych studentów

W dniach 26-27 września 2019 r. w Miedzeszynie odbyło się jubileuszowe, dwudzieste piąte Forum Teleinformatyki, pod hasłem „Strategie i praktyki cyfrowej transformacji”. Patronatem honorowym objęło je Ministerstwo Cyfryzacji, Narodowy Bank Polski, Rektor Uniwersytetu Warszawskiego, Prezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Sukcesem zakończyło się współdziałanie przedstawicieli koła naukowego prawników ze studentami Instytutu Informatyki UKSW.

Za stworzenie edukacyjnej gry komputerowej „Cyberbezpieczeństwo w Administracji.” zespół w składzie Katarzyna Dmowska, Joanna Grodzicka, Grzegorz Pelc, Jan Piotrowski, Konrad Radomiński, Rafał Świąder, Dawid Wiśniak, otrzymał nagrody w kategoriach:

- najlepsza praca z zakresu cyberbezpieczeństwa;
- najlepsza praca z zakresu informatyzacji administracji.

Gratulujemy i zapraszamy do przeczytania sprawozdania z XXV Forum Teleinformatyki.