Święto UKSW

28. maja obchodziliśmy Święto UKSW

Głównym punktem obchodów była uroczysta sesja Senatu Uczelni z wręczeniem nagród naukowych i państwowych oraz wykładem pt. "Stefan Kardynał Wyszyński – święty czy prorok?"

Posiedzenie Senatu rozpoczęło się odśpiewaniem hymnu państwowego i powitaniem Księdza Rektora, następnie słowo do zgromadzonych skierował online kardynał Kazimierz Nycz, Wielki Kanclerz Wydziałów Kościelnych UKSW.

Podczas tegorocznego Święta powrócono do tradycji wręczania Nagród Naukowych Rektora UKSW. Otrzymali je: ks. prof. dr hab. Waldemar Chrostowski z Wydziału Teologicznego – za całokształt pracy naukowej oraz za działalność naukową: ks. prof. dr hab. Piotr Mazurkiewicz z Wydziału Społeczno-Ekonomicznego – Nagrodę I Stopnia; prof. dr hab. Piotr Mitzner z Wydziału Nauk Humanistycznych – Nagrodę II stopnia, oraz Nagrodę III stopnia prof. dr hab. Marek Wolf z naszego wydziału.

Na pełną relację oraz zdjęcia zapraszamy na stronę uczelni.