Godziny rektorskie

Decyzją Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia w związku z obchodami Opłatka Uniwersyteckiego, w dniu 19 grudnia 2019 r. od godziny 12:30 do godziny 15:00 obowiązują godziny rektorskie.

Zajęcia w dniu 10/12/2019 (wtorek) odbywają się wg planu poniedziałkowego

Uprzejmie przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 35/2019 Rektora UKSW:
1) 10.12.2019 (wtorek) zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych odbywają się wg planu poniedziałkowego;
2) 29.01.2020 (środa) zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych odbywają się wg planu poniedziałkowego;
3) 30.01.2020 (czwartek zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych odbywają się wg planu poniedziałkowego.

dr hab. Marek Kowalski, prof. UKSW w składzie PKA

Uprzejmie informujemy, że dr hab. Marek Kowalski, prof. UKSW, Dyrektor Instytutu Matematyki
został ponownie wybrany do składu Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kadencję 2020-2023.

Serdecznie gratulujemy.

Seminarium Instytutu Nauk Fizycznych

Uprzejmie informujemy, że dnia 10.12.2019 (wtorek) o godz. 15:30 w budynku 23 w sali 424 przy ul. Wóycickiego 1/3 prof. dr hab. Piotr Szymczak z Instytutu Fizyki Teoretycznej, Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego wygłosi referat "Osmoza, adsorpcja i przepływ - zagadki powstawania agatów".

Serdecznie zapraszamy.

Seminarium Instytutu Nauk Chemicznych

Uprzejmie informujemy, że we wtorek, dn. 3 XII 2019 r. o godz. 16:30 w sali 309 w budynku 23
dr hab. Janusz Stafiej wygłosi odczyt pt. "Modelowanie niejednorodnych układów reakcja - dyfuzja metodą automatów komórkowych".

Serdecznie zapraszamy.

Dofinansowanie projektu dla Instytutu Nauk Fizycznych

Z przyjemnością informujemy, że dnia 23 października 2019 r. Instytut
Nauk Fizycznych otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Nauki na
projekt Miniatura "Opracowanie nowej metody wytwarzania czerwonego
luminoforu dla białych diod świecących na bazie tlenku cynku
domieszkowanego europem".
Kierownikiem projektu jest dr Serhiy Kobyakov.

Program MOST

Informujemy, że rekrutacja na program MOST trwa do 30/11/2019r.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem programu.

Festiwal Nauki

W dniach 22-27 września odbywał się Festiwal Nauki. Nasza uczelnia zgłosiła 15 tematów, z czego 6 na naszym wydziale. Zainteresowanie było duże, goście dopisali, a pokazy zachwycały - wszystko udało się doskonale.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

Listy rankingowe po wrześniowej turze rekrutacji

Szanowni kandydaci,

w przypadku chęci obejrzenia list rankingowych z lipcowej lub wrześniowej tury rekrutacji na studia stacjonarne zapraszamy do dziekanatu w godzinach przyhmowania studentów, gdzie listy będą udostępniane do wglądu zgodnie z §4 pkt 8 Zarządzenia nr 23/2019 Rektora UKSW z dnia 31/05/2019r. w sprawie szczegółowych unormowań dotyczących postępowania rekrutacyjnego na studia wyższe w UKSW w Warszawie na rok akademicki 2019/20 oraz harmonogramu tego postępowania.

Nagroda dla naszych studentów

W dniach 26-27 września 2019 r. w Miedzeszynie odbyło się jubileuszowe, dwudzieste piąte Forum Teleinformatyki, pod hasłem „Strategie i praktyki cyfrowej transformacji”. Patronatem honorowym objęło je Ministerstwo Cyfryzacji, Narodowy Bank Polski, Rektor Uniwersytetu Warszawskiego, Prezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Sukcesem zakończyło się współdziałanie przedstawicieli koła naukowego prawników ze studentami Instytutu Informatyki UKSW.