Biuro Karier UKSW zaprasza studentów na przedmioty ogólnouczelniane w formie warsztatów z tematyki cenionej na rynku pracy. Zapisy ruszają 12 lutego.

Zapisy na zajęcia skierowane są do studentów ostatniego rocznika studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich. Tematyka warsztatów związana jest z umiejętnościami, które przydadzą się w przyszłym życiu zawodowym:

• ABC własnego biznesu;
  • Biznesplan, kreowanie wizerunku i budowanie marki;
  • Negocjacje i savoir vivre w biznesie;
  • Zarządzanie sobą w czasie i adaptacja do zmian;
  • Skuteczna komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i twórcze rozwiązywanie problemów.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Szkolenia będą realizowane w ramach projektu europejskiego “Wiem, potrafię, działam. Profesjonalizacja usług Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW” na zasadach fakultatywnych przedmiotów ogólnouczelnianych z możliwością uzyskania 3-4 punktów ECTS. Zapisy trwają do 22 lutego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://bk.uksw.edu.pl/node/2474

Baner_FB.jpg