Wyróżnienie pracownika

Jest nam bardzo miło poinformować, że Dr inż. Bartłomiej Wysocki wraz z Dr inż. Tomaszem Durejko z Wojskowej Akademii Technicznej oraz Prof. dr inż. Josephem Buhagiarem z Uniwersytetu Maltańskiego zostali edytorami numeru specjalnego pt. “Design and Post Processing for Metal Additive Manufacturing” w czasopiśmie Materials MDPI (IF=3.057)

Osoby działające w podobnym obszarze zachęcamy do zgłaszania artykułów, a pozostałych do zapoznania się tematyką badań, która coraz prężniej rozwijana jest na naszym Uniwersytecie oraz będzie rozwijana w Laboratorium Druku 3D powstającym w ramach projektu MCB w Dziekanowie Leśnym.

Bartłomiej Wysocki jest zatrudniony w CNT UKSW i realizuje badania w dyscyplinie nauki fizyczne.

Link do czasopisma

01 lutego 2021