Grant dla profesora Dominika Kurzydłowskiego


Wsródł laureatów konkursu Sonata Bis 9, organizowanego przez Narodowe Centrum Nauki znalazł się dr hab. Dominik Kurzydłowski, prof. UKSW z Instytutu Nauk Chemicznych.

Na realizację projektu pt. "J.BOND - Nowe wiązania chemiczne i ścieżki oddziaływania nadwymiennego tworzone w warunkach wysokiego ciśnienia przez układy bogate we fluor" prof. Kurzydłowski pozyskał 1 980 050 zł.

To kolejny grant realizowany przez Pana profesora.

Serdecznie gratulujemy.

Seminarium Instytutu Nauk Fizycznych

Uprzejmie informujemy, że we wtorek 18. II. 2020 o godz. 16.00 w sali C008 w budynku 24 odbędzie się seminarium, na którym mgr Łukasz Mioduszewski-Crawford ze Środowiskowego Laboratorium Fizyki Biologicznej Instytutu Fizyki PAN wygłosi referat pt. "Model gruboziarnisty białek nieuporządkowanych".

Streszczenie wystąpienia:

Odwołanie dyżuru Prodziekana ds. Studenckich

Informujemy, że dyżur Prodziekana ds. Studenckich - dra Tomasza Kulpy - zaplanowany na wtorek 11 lutego 2020 roku został odwołany. 

Za utrudnienia przepraszamy.

Rekrutacja do programu Erasmus+

Szanowni Studenci,

Informujemy, że w dniach 30.01.-14.02.2020 uruchomiona jest rekrutacja na wyjazdy zagraniczne Erasmus+. Zachęcamy do sprawdzenia oferty uczelni partnerskich i zgłoszenia swojej kandydatury w serwisie USOSweb. Procedury rekrutacyjne dostępne są pod adresem https://wmp.uksw.edu.pl/pl/node/168 oraz na stronach Działu Współpracy Międzynarodowej https://dwm.uksw.edu.pl. Zapraszamy.

Pani Profesor Kinga Suwińska członkiem Komitetu Krystalografii PAN

Z wielką przyjemnością przekazujemy Państwu wiadomość, że Prof. dr hab. Kinga Suwińska została wybrana na członka Komitetu Krystalografii PAN. Pani Profesor, proszę przyjąć nasze serdeczne gratulacje!

Zmarł prof. dr hab. Leszek Saturnin Zaremba

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że zmarł prof. dr hab. Leszek Saturnin Zaremba pracownik Wydziału Matematyczno Przyrodniczego. Szkoła Nauk Ścisłych w latach 2002-2006.

W 2004 roku pełnił funkcję kierownika nowo powstałej Katedry Nauk Ekonomicznych.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie 30 stycznia 2020 r. o godz. 12.30 w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Pyrach, ul. Puławska 434.

Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia.

Dziekan, Pracownicy, Współpracownicy i Studenci Wydziału.

 

Zmiana godzin dyżuru Prodziekana ds. Studenckich w dniu 28.01.2020

W dniu 28.01.2020r. dyżur Prodziekana ds. Studenckich - dra Tomasza Kulpy - rozpocznie się o godzinie 13:00.

Seminarium

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że we wtorek 11. II. 2020 o godz. 15.30 w sali C008 w budynku 24 odbędzie się seminarium, na którym mgr Łukasz Mioduszewski-Crawford ze Środowiskowego Laboratorium Fizyki Biologicznej Instytutu Fizyki PAN wygłosi referat pt. "Model gruboziarnisty białek nieuporządkowanych".

Przekazuję streszczenie wystąpienia:

Seminarium Instytutu Nauk Chemicznych

Uprzejmie informujemy, że w dn. 21 I 2020 r. (wtorek) o godz. 16:30 Prof. dr hab. Janusz Lipkowski wygłosi odczyt pt. "O klatratach".
Spotkanie odbędzie się w sali 310 w budynku 23, ul. Wóycickiego 1/3. 

Serdecznie zapraszamy.

Strony

UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014
Informacja o ciasteczkach